Europe Media Nest s.r.o. (EMN) byla založena v Praze v roce 2014, jako soukromá společnost a v ČR podporuje mediální projekty, a udržuje vazby na filmový průmysl.

Náš tým

Grabriela Daniels
Grabriela DanielsPRODUKCE
+420 732 830 411
Kaveh Daneshmand
Kaveh DaneshmandFESTIVAL ÍRÁNSKÝCH FILMŮ
+420 774 632 379
Vojtěch Votýpka
Vojtěch VotýpkaMANAGER PRONÁJMU
+420 776 288 205
Boris Jankovec
Boris Jankovec PRONÁJEM
+420 241 431 405
Nina Šperanda
Nina ŠperandaMARKETING, PRODEJ
+420 727 843 567

VÝHODY A PŘEDNOSTI

Mimo jiné, EMN spolupracuje s Advanced Media Trading LLC, která je jedním z největších dodavatelů videa a fotografických zařízení a doplňků na Blízkém východě se sídlem v Dubaji. AMT operuje po celém Blízkém východě a v severní Africe a zabývá se každým aspektem vysílání, profesionálního videa a fotografického průmyslu, včetně prodeje, poradenství, instalace, školení, servisu a údržby.
(www.amt.tv)

S podporou našich partnerů můžeme nabídnout velmi zajímavé produkty a služby. Cílem EMN je nebýt je prodejce / distributor, cílem je poskytovat nejlepší úsporné řešení pro zákazníky, kteří hledají funkční alternativy pro své projekty. EMN vysoce kvalifikovaný tým nabízí workshopy, semináře, prezentace a informace o nových produktech a jejich správném a účinném použití. EMN vždy vychází vstříc studentům a tvůrcům nezávislých projektů.

Podívejte se na naše nejnovější zprávy

Líbí se mi, že se na MediaNest můžu spolehnout a pokaždé, když potřebuji honem honem techniku k natáčení, tak mi ji obratem poskytnou.

Adriana Klausová

Profesionální techniku si nechám doporučovat pouze od zkušených lidí z oboru. Baví mě s vámi spolupracovat, protože se na vás mohu spolehnout a vždy dokážete kvalitně poradit.

Petr Bohouš
OTEVÍRACÍ DOBA

PONDĚLÍ – PÁTEK

9:00 ~ 17.00 ~ dále dle dohody

SOBOTA – NEDĚLE

dle dohody