Europe Media Nest s.r.o. je na českém trhu již od roku 2014. Nabízíme prodej a pronájem audio video techniky a věnujeme se i filmové produkci. Naše produkty velmi dobře známe jelikož je sami používáme. Jsme tedy vždy ochotni při nákupu, či pronájmu zákazníkovi pomoci s výběrem.

Náš tým

Gabriela Daniels
Gabriela DanielsPRODUKCE
+420 732 830 411
gabriela.daniels@medianest.net
Vojtěch Votýpka
Vojtěch VotýpkaPRONÁJEM
mimo kancelář – do 20.11.2018
Boris Jankovec
Boris Jankovec PRONÁJEM
+420 241 431 405
boris.medianest@gmail.com
Nina Šperanda
Nina ŠperandaMARKETING, PRODEJ
+420 724 843 567
nina.medianest@gmail.com
PRACOVNÍ DOBA
Ve všedních dnech máme otevírací dobu od 9 do 17 hodin, kdy rychle vyhovíme vašim přáním či objednávkám. Pokud potřebujete techniku vyzvednout či vrátit mimo otevírací dobu, dejte nám předem vědět a domluvíme se.
GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY
Máme některé produkty podstatně dražší než konkurence? Pošlete nám jejich nabídku a cenu přizpůsobíme a případně ještě zlevníme. 
PODPORA PRO FILMAŘE
Pokud jste u nás prvně, budeme požadovat kopii vašeho občanského průkazu či pasu.
Velké ulehčení pro nás bude, když představíte sebe, své dosavadní zkušenosti a tvorbu, z jaké školy jste, či s jakou produkcí pracujete. Pokud se o vás něco dozvíme, nebudete muset platit zálohy či kauce.
SLEVY PRO NOVÉ ZÁKAZNÍKY
Při prvním zapůjčení dostanete slevu 20%.
SLEVY PRO STUDENTY
Pokud jste studentkou či studentem filmové či umělecké školy,  máte u nás slevu minimálně 25%.Informujte nás o tom ale předem v objednávce.  
SPONZORING
Poskytujeme výrazné slevy na techniku pro projekty charitativního či humanitárního zaměření, případně jiné pro společnost hodnotné a  prospěšné účely.
BEZHOTOVOSTNÍ PLATBY, LEASING
Přijímáme platební karty značek MasterCard a VISA, stejně jako leasingové smlouvy či splátkové kalendáře při větších projektech či nákupech.
PRONÁJEM FILMOVÉ TECHNIKY
Ve všedních dnech máme otevírací dobu od 9 do 17 hodin, kdy rychle vyhovíme vašim přáním či objednávkám. Výdej techniky (standardně) probíhá mezi 14 až 17 hodinou, příjem mezi 9 až 11. Pokud potřebujete techniku vyzvednout či vrátit mimo otevírací dobu či v jiný než výše uvedený čas, dejte nám předem vědět a domluvíme se. Přes víkend Vám bude započten – po domluvě – pouze den natáčení.
OTEVÍRACÍ DOBA

PONDĚLÍ – PÁTEK

9:00 ~ 17.00 ~ dále dle dohody

SOBOTA – NEDĚLE

dle dohody

5.7.2018-6.7.2018 ZAVŘENO