O Teltecu

Německá společnost Teltec je již od roku 1993 dodavatelem profesionální filmové techniky a AV řešení. Žádný jiný dodavatel na německém trhu nemá širší produktové portfolio, a tím i lepší orientaci na zákazníka. Jedinečná prodejní nabídka Teltec jasně odlišuje od všech konkurentů.

Teltec nabízí prvotřídní výběr produktů, od profesionálních videokamer přes monitory, objektivy, stativy až po drony a širokou škálu kamerového příslušenství. Největší německý online shop s audio, video a vysílací technikou, který má od tohoto roku svou pobočku také v Praze, nabízí přes 16 000 produktů od 400 výrobců. Zastoupeny jsou špičkové produkty pro profesionály od předních značek jako ARRI, ATOMOS, BLACKMAGIC DESIGN, CANON, DJI, MANFROTTO, PANASONIC, RED, SACHTLER, SONY.  V e-shopu však naleznete i mnoho dalšího.

Výjimečný produktový výběr a individuální možnosti implementace činí společnost Teltec nejen unikátním partnerem a lídrem v oblasti prodeje, ale i lídrem v nabídce flexibilních způsobů splátek nákupu – od moderních videokamer a produkční či postprodukční techniky, až po kompletní vysílací technologie.

 

Historie společnosti

Společnost Teltec byla původně založena především jako dodavatel technických služeb pro vysílací, produkční a postprodukční společnosti.  Dodnes udržuje tuto tradici, což se odráží v její silné orientaci na služby.

Díky rostoucímu úspěchu společnost rozšiřovala činnost i v oblasti prodeje filmové, televizní a studiové techniky. Jelikož se neustále vyvíjela také její nezávislost na výrobcích techniky, rozvíjel se i její obchodní model orientovaný primárně na uspokojení individuálních potřeb zákazníka.

Naše workshopy

Workshopy Teltecu nabízejí všem zájemcům bezplatnou možnost k seznámení s nejnovější audio-video technikou a produkčními a post-produkčními postupy.

Konají se vždy za přítomnosti specialistů či ambassadorů reprezentujících významné značky jako například Sony, Zeiss, Canon, Arri atp., kteří vždy rádi zodpoví individuální dotazy. Jejich cenné zkušenosti tak můžete využít ve svých projektech a tvůrčí činnosti.

Teltec v Praze

Dnes je společnost Teltec německým lídrem v obchodu s profesionální filmovou, televizní a vysílací technikou. Žádná společnost na německém – a nyní již i Rakouském a Českém trhu –   nenabízí větší škálu produktů a výrobců.

Workshopy Media Nest/Teltec agency v Praze nabízejí všem zájemcům možnost k seznámení s novou video technikou a postupy, jak s ní dosáhnout co nejlepších technických a estetických výsledků.  Na workshopech se můžete seznámit nejen s kamerovou technikou, ale i s technikou zvukovou, objektivy, osvětlením atd.

Workshopy a produktové prezentace se konají pod vedením specializovaných odborníků s dlouholetými praktickými zkušenostmi, které rádi předají každému účastníkovi. Takto získané znalosti můžete následně využít ve vašich tvůrčích projektech.

Co nabízíme