dji ROnin SC

-21%

CZK 7,237.89 bez DPH

CZK 8,758.00 vč. DPH

Vlastníte-li fotoaparát, věnujete se natáčení videí a chcete mít profesionální záběry, tak zajisté už pokukujete po stabilizátorech. Představujeme vám tedy stabilizátor DJI Ronin-SC Standart kit, díky kterému docílíte vskutku impozantního výsledku. Aktivní tříosý stabilizátor je určen pro kompaktní fotoaparát, DSLR digitální zrcadlovku či CSC systémový kompakt. Vaše práce najednou získá nové rozměry!

Záběry hodné profesionála

Díky stabilizátoru DJI Ronin-SC pořídíte s trochou cviku naprosto profesionální záběry, a to díky lehké konstrukci a vynikající stabilizaci. Je vybaven ergonomickou protiskluzovou rukojetí, která velmi usnadní držení, i když pracujete celý den. Se stabilizátorem snadno dosáhnete na ovládací tlačítka všech hlavních funkcí.

Zařízení, které vaše filmové záběry povýší na profesionální úroveň.
Pro větší kompatibilitu

Stabilizátor DJI Ronin-SC disponuje širokou kompatibilitou, aby byl dostupný pro velkou škálu fotoaparátů, avšak přesto podléhá přísným standardům, které byly nastoleny. Dlouhodobé testování zaručilo slušnou nosnost dvou kilogramů, ne však na úkor plynulých záběrů vašeho filmu. Je navíc navržen tak, aby byl pro uživatele přívětivý a pohodlný na ovládání. Uživatel tak má k dispozici intuitivní a uživatelsky přívětivé ostření a ovládání spouště.

Všeobecné vlastnosti
Výrobce DJI
Kategorie Příslušenství k outdoorovým kamerám DJI
Partnumber DJIRON44
Záruka 24 měsíců
Použití fotoaparát, mobil
Počet os stabilizace 3
Způsob stabilizace elektronická
Rozměry balení
Šířka balení 43,6 cm
Výška balení 12,5 cm
Hloubka balení 35,7 cm
Hmotnost balení 2,1 kg