Europe Media Nest s.r.o. na českém trhu působí již od roku 2014 jako filmová produkce, prodejce filmové techniky a rental. V roce 2019 se Media Nest stala agenturou společnosti Teltec, lídra v prodeji profesionální filmové techniky na německém trhu.   Nabízíme prodej profesionální audio-video techniky a věnujeme se filmové produkci. Naše produkty velmi dobře známe, jelikož je sami používáme. Jsme vždy ochotni při nákupu zákazníkovi pomoci s výběrem tak, aby co nejlépe vyhovoval jeho požadavkům i finančním možnostem.

NÁŠ TÝM

Gabriela_Daniels
Gabriela Daniels
Vedoucí pobočky, Prodej
Nina_Šperanda
Nina Šperanda
Marketing, Prodej
Boris_Jankovec
Boris Jankovec
Prodej, Marketing
Marie_Švadlenková
Marie Švadlenková
Účetnictví
GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY

Máme některé produkty podstatně dražší než konkurence? Pošlete nám jejich nabídku a cenu přizpůsobíme a případně ještě zlevníme.

 

STUDENTSKÉ SLEVY

Pokud jste studentkou či studentem filmové či umělecké školy, můžete na některé z produktů uplatnit studentskou slevu nebo získat produkty v EDU VERZI. Studentské slevy často poskytují výrobci jako třeba SONY či ATOMOS, ovšem nejen tito výrobci.

 

BEZHOTOVOSTNÍ PLATBY, LEASING

Přijímáme platební karty značek MasterCard a VISA, hotovostní platby, stejně jako leasingové smlouvy či splátkové kalendáře při větších projektech či nákupech.

Pracovní Doba

Pondělí – Pátek

9:00 – 17:00

Pokud potřebujete objednané zboží vyzvednout mimo otevírací dobu, dejte nám předem vědět a domluvíme se.

+420 241 431 405